DS1100SLPE-3-001
DigiKeys varenummer
DS1100SLPE-3-001-ND
Producenter
Producentens varenummer
DS1100SLPE-3-001
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 1100W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Forside AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
11,00" L x 3,20" B x 1,57" H (279,4mm x 81,3mm x 39,9mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
90 A