DS1100PED-3-001
DigiKeys varenummer
DS1100PED-3-001-ND
Producenter
Producentens varenummer
DS1100PED-3-001
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 1100W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Forside AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
0°C – 60°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Hot Swappable, Belastningsfordeling, PFC, PMBus™, Standbyudgang, Universalindgang
Størrelse/dimension
7,74" L x 3,40" B x 1,57" H (196,5mm x 86,4mm x 39,9mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 1
91.67 A