DS1050-3-002 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ARTESYN / Advanced Energy
På lager: 14
Datablad
Billede for DS1050-3-002 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DS1050-3-002
DigiKeys varenummer
DS1050-3-002-ND
Producenter
Producentens varenummer
DS1050-3-002
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 1050W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Forside AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Varestatus
Forældet
Funktioner
Type
Forside
Monteringstype
Rack-montering
Antal output
1
Størrelse/dimension
11,00" L x 3,20" B x 1,57" H (279,4mm x 81,3mm x 39,9mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
87 A