ADH700-48S28-6L
DigiKeys varenummer
ADH700-48S28-ND
Producenter
Producentens varenummer
ADH700-48S28-6L
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 28V 700W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 28V 25A 36V - 65V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
700 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
95%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
36V
Pakke/hus
9-DIP-modul, 1/2 brick
Spænding - Input (maks.)
65V
Størrelse/dimension
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spænding - Output 1
Leverandørs enhedspakning
Half Brick
Strøm - Output (maks.)
25A