QS61XXG12
DigiKeys varenummer
679-3360-ND
Producenter
Producentens varenummer
QS61XXG12
Beskrivelse
LED PNL IND GRN DIFF 7.20MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 30° 12V 20mA Loddeblik
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
QS61XXG12 Modeller
Kategori
Spænding
12V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
7,20mm diam.