QRM85BXXY24E
DigiKeys varenummer
679-2798-ND
Producenter
Producentens varenummer
QRM85BXXY24E
Beskrivelse
LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Gul Diffus 60° 24V 20mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,32" (8,13mm)
Emballage
Pose
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
6mcd
Lampefarve
Gul
Synsvinkel
60°
Linsefarve
Gul
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
24V