QRM85BXXG12E
DigiKeys varenummer
679-2804-ND
Producenter
Producentens varenummer
QRM85BXXG12E
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 60° 12V 20mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,32" (8,13mm)
Emballage
Pose
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
8mcd
Lampefarve
Grøn
Synsvinkel
60°
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
12V