Q8P1CXXG24E
DigiKeys varenummer
679-1536-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q8P1CXXG24E
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 100° 24V 20mA Loddeblik
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,31" (7,87mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med hvælvet top
Type
LED
Millicandela-normering
60mcd
Lampefarve
Grøn
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Loddeblik
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
24V