Q8F1CXXG110E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
APEM Inc.
På lager: 0
Datablad
LED Panelindikator Grøn Diffus 100° 110V 6mA Loddeblik
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Q8F1CXXG110E
DigiKeys varenummer
679-1571-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q8F1CXXG110E
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm
6mA
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,31" (7,87mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
8mcd
Lampefarve
Grøn
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Loddeblik
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
AC
Grundlæggende varenummer
Spænding
110V