Q8F1BXXHR24E
DigiKeys varenummer
679-3707-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q8F1BXXHR24E
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 9.40MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Spænding
24V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bakke
Paneludstansning-dimensioner
0,32" (8,13mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
9,40mm diam.
Type
LED
Linsetype
Rund med flad top
Lampefarve
Rød
Millicandela-normering
980mcd
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)