Q6P1BXXY24E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
APEM Inc.
På lager: 31
Datablad
Parametrisk ækvivalent
APEM Inc.
På lager: 54
Datablad
På lager: 0
LED Panelindikator Gul Diffus 100° 24V 20mA Loddeblik
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Q6P1BXXY24E
Q6P1BXXY24E
Q6P1BXXY24E
DigiKeys varenummer
679-1432-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q6P1BXXY24E
Beskrivelse
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,24" (6,10mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
3mm, T-1
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med hvælvet top
Type
LED
Millicandela-normering
30mcd
Lampefarve
Gul
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Gul
Termineringsudformning
Loddeblik
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
24V