Q22F5ARXXSR24AE
DigiKeys varenummer
679-3766-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F5ARXXSR24AE
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 18MM LEADS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 24V 40mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
24V
Strøm
40mA
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Linsestørrelse
18,00mm diam.
Lampefarve
Rød
Millicandela-normering
8000mcd
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)