Q22F5ARXXSR220E
DigiKeys varenummer
679-3769-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F5ARXXSR220E
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 18MM LEADS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 220V 3mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
220V
Strøm
3mA
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Linsestørrelse
18,00mm diam.
Lampefarve
Rød
Millicandela-normering
8000mcd
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)