Q22F5AGXXSG24AE
DigiKeys varenummer
679-3776-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F5AGXXSG24AE
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN DIFF 18MM LDS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 24V 40mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Spænding
24V
Strøm
40mA
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Linsestørrelse
18,00mm diam.
Lampefarve
Grøn
Millicandela-normering
980mcd
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)