Q22F1ARXXSR24AE
DigiKeys varenummer
679-3761-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q22F1ARXXSR24AE
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 24V 40mA Loddeblik
Kategori
Spænding
24V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
40mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Pose
Paneludstansning-dimensioner
0,87" (22,10mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
18,00mm diam.