Q16P1CXXR24E
Q16P1CXXR24E
Q16P1CXXR24E
DigiKeys varenummer
679-1678-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q16P1CXXR24E
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 100° 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
Q16P1CXXR24E Modeller
Kategori
Strøm
20mA
Paneludstansning-dimensioner
0,63" (16,00mm)
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Linsetype
Rund med hvælvet top
Millicandela-normering
100mcd
Lampefarve
Rød
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Spænding
24V