Q16F1CXXW24E
DigiKeys varenummer
679-1716-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q16F1CXXW24E
Beskrivelse
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Hvid Diffus 100° 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Strøm
20mA
Paneludstansning-dimensioner
0,63" (16,00mm)
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Linsetype
Rund med flad top
Millicandela-normering
20mcd
Lampefarve
Hvid
Linsefarve
Hvid
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Spænding
24V