Q16F1CXXR12E er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Mallory Sonalert Products Inc.
På lager: 43
Datablad
LED Panelindikator Rød Diffus 100° 12V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Q16F1CXXR12E
Q16F1CXXR12E
Q16F1CXXR12E
DigiKeys varenummer
679-1707-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q16F1CXXR12E
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
Q16F1CXXR12E Modeller
Kategori
Strøm
20mA
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,63" (16,00mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
10mcd
Lampefarve
Rød
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Rød
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
12V