Q14P1CXXG24E
DigiKeys varenummer
679-1645-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14P1CXXG24E
Beskrivelse
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 100° 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Strøm
20mA
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (13,97mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Linsetype
Rund med hvælvet top
Millicandela-normering
60mcd
Lampefarve
Grøn
Synsvinkel
100°
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
24V