Q14F1BXXHO24E
DigiKeys varenummer
679-3681-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14F1BXXHO24E
Beskrivelse
LED PNL IND ORANGE DIFF 10MM
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Orange Diffus 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Spænding
24V
Strøm
20mA
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (13,97mm)
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Lampefarve
Orange
Millicandela-normering
200mcd
Linsefarve
Orange
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)