Q14F1BXXHG24E
DigiKeys varenummer
679-3679-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14F1BXXHG24E
Beskrivelse
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn Diffus 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Spænding
24V
Strøm
20mA
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (13,97mm)
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Lampefarve
Grøn
Millicandela-normering
250mcd
Linsefarve
Grøn
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)