Q14F1BXXHB24E
DigiKeys varenummer
679-3677-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q14F1BXXHB24E
Beskrivelse
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Blå Diffus 24V 20mA Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)
Kategori
Spænding
24V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bakke
Paneludstansning-dimensioner
0,55" (13,97mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
10,00mm diam.
Type
LED
Linsetype
Rund med flad top
Lampefarve
Blå
Termineringsudformning
Quick-konnekt - 0,110" (2,8mm)