Q12-7P1CXXHR12E
DigiKeys varenummer
679-4119-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q12-7P1CXXHR12E
Beskrivelse
LED PNL IND RED DIFF 8MM SLDR
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød Diffus 12V 20mA Loddeblik
Kategori
Spænding
12V
Producenter
APEM Inc.
Strøm
20mA
Serie
Paneludstansning-form
Rund
Emballage
Bulk
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Varestatus
Aktiv
Linsestørrelse
8,00mm diam.