Q10F5SXXSG24E
DigiKeys varenummer
679-3906-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q10F5SXXSG24E
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN 5MM WIRE LEADS
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Grøn 60° 24V 20mA Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Paneludstansning-dimensioner
0,394" (10,00mm)
Serie
Linsestørrelse
5mm, T-1 3/4
Millicandela-normering
3000mcd
Lampefarve
Grøn
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Spænding
24V
Grundlæggende varenummer
Strøm
20mA