Q10F5ANZZRGB12ECA
DigiKeys varenummer
679-Q10F5ANZZRGB12ECA-ND
Producenter
Producentens varenummer
Q10F5ANZZRGB12ECA
Beskrivelse
LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED Panelindikator Rød, Grøn, Blå (RGB) Diffus 60° 12V 20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Kategori
Strøm
20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå
Producenter
APEM Inc.
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,394" (10,00mm)
Emballage
Bulk
Linsestørrelse
7,80mm diam.
Varestatus
Aktiv
Linsetype
Rund med flad top
Type
LED
Millicandela-normering
330mcd rød, 750mcd grøn, 150mcd blå
Lampefarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Synsvinkel
60°
Linsefarve
Klar
Termineringsudformning
Trådledere - 7,87" (200,00mm)
Linsegennemsigtighed
Diffus
IP (Ingress Protection)
IP67
Klassificeringer
DC
Grundlæggende varenummer
Spænding
12V