APS25AF7128G-6BTT
DigiKeys varenummer
1582-APS25AF7128G-6BTT-ND
Producenter
Producentens varenummer
APS25AF7128G-6BTT
Beskrivelse
SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC) 128GB SATA III 2,5" 5V
Kategori
Hastighed - Læse
530MB/s
Producenter
Apacer Memory America
Hastighed - Skrive
445MB/s
Serie
Spænding - Forsyning
5V
Type
SATA III
Varestatus
Forældet
Strøm - Maks.
470mA
Hukommelsesstørrelse
128GB
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC)
Størrelse/dimension
100,00mm x 69,85mm x 6,90mm
Formfaktor
2,5"