APM2T80SM21128GFS-6BTMGW
DigiKeys varenummer
1582-APM2T80SM21128GFS-6BTMGW-ND
Producenter
Producentens varenummer
APM2T80SM21128GFS-6BTMGW
Beskrivelse
SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (MLC) 128GB SATA III M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighed - Læse
540MB/s
Producenter
Apacer Memory America
Hastighed - Skrive
175MB/s
Serie
Spænding - Forsyning
3,3V
Emballage
Bulk
Type
SATA III
Varestatus
Forældet
Strøm - Maks.
465mA
Hukommelsesstørrelse
128GB
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (MLC)
Størrelse/dimension
80,00mm x 22,00mm x 2,23mm