SRFI068H-100
DigiKeys varenummer
627-SRFI068H-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRFI068H-100
Beskrivelse
FERA HORIZONTAL ISM ANTENNA+100M
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sigfox PCB-spor RF-antenner 902MHz – 928MHz 0,7dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Antenova
VSWR
1,4
Serie
Returtab
-15dB
Emballage
Bulk
Gain
0,7dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
915MHz
Højde (maks.)
0,006" (0,15mm)
Frekvensområde
902MHz – 928MHz