SRFI028-100
DigiKeys varenummer
627-SRFI028-100-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRFI028-100
Beskrivelse
INCA 433MHZ ANTENNA - 100MM CABL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
433MHz ISM PCB-spor RF-antenner 432MHz – 434MHz 2,8dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF Selvklæbende
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Antenova
VSWR
1,6
Serie
Returtab
-11dB
Emballage
Bulk
Gain
2,8dBi
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generel ISM
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Selvklæbende
Frekvens (center/bånd)
433MHz
Højde (maks.)
0,006" (0,15mm)
Frekvensområde
432MHz – 434MHz