LTM4709IY#PBF | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 505-LTM4709IY#PBF-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | LTM4709IY#PBF |
Beskrivelse | LINEAR REG. MOD W/ TRI 3A OUTPUT |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 3 Output 0,5 – 4,2V 0,5 – 4,2V 0,5 – 4,2V 3A, 3A, 3A 0,6V - 5,5V Indgang |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | LTM4709IY#PBF Modeller |
Kategori | Spænding - Output 3 0,5 – 4,2V |
Mfr | Strøm - Output (maks.) 3A, 3A, 3A |
Serie | Effekt (Watt) 38 W |
Emballage Bakke | Applikationer ITE (kommerciel) |
Varestatus Aktiv | Funktioner Justerbart output |
Type Ikke-isoleret PoL-modul | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Antal output 3 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Input (min.) 0,6V | Pakke/hus 98-FBGA-modul |
Spænding - Input (maks.) 5,5V | Størrelse/dimension 0,47" L x 0,24" B x 0,07" H (12,0mm x 6,0mm x 1,9mm) |
Spænding - Output 1 | Leverandørs enhedspakning 98-BGA (6x12) |
Spænding - Output 2 0,5 – 4,2V | Grundlæggende varenummer |