LTC6101HVAHS5#TRMPBF
DigiKeys varenummer
505-LTC6101HVAHS5#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-LTC6101HVAHS5#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
505-LTC6101HVAHS5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LTC6101HVAHS5#TRMPBF
Beskrivelse
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT TSOT23-5
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømregistrering Forstærkere 1 Kredsløb TSOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LTC6101HVAHS5#TRMPBF Modeller
Kategori
Strøm - Forsyning
350µA
Mfr
Strøm - Output / kanal
1 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Område (min.)
5 V
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (maks.)
100 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Gain-båndbredde, produkt
200 kHz