LTC3631EMS8E-3.3#TRPBF
DigiKeys varenummer
LTC3631EMS8E-3.3#TRPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
LTC3631EMS8E-3.3#TRPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
LTC3631EMS8E-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LTC3631EMS8E-3.3#TRPBF
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 100MA 8MSOP
Detaljeret beskrivelse
Buck Koblingsregulator IC Positiv eller negativ Fast 3,3V 1 Output 100mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde) eksponeret overflade
EDA/CAD-modeller
LTC3631EMS8E-3.3#TRPBF Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
45V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Outputkonfiguration
Positiv eller negativ
1
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input (min.)
4,5V