LT6654BXMS8-2.5#PBF
DigiKeys varenummer
505-LT6654BXMS8-2.5#PBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
LT6654BXMS8-2.5#PBF
Beskrivelse
IC VREF SERIESV 0.1% 8MSOP
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,1% 8-MSOP
EDA/CAD-modeller
LT6654BXMS8-2.5#PBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
1,5ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
2ppmrms
Emballage
Rør
Spænding - Input
36V
Strøm - Forsyning
600µA
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Spænding - Output (min./fast)
2,5V
Pakke/hus
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Strøm - Output
10 mA
Leverandørs enhedspakning
8-MSOP
Tolerance
±0,1%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
20ppm/°C