LT6654BHS6-2.5#TRMPBF
DigiKeys varenummer
505-LT6654BHS6-2.5#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-LT6654BHS6-2.5#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
505-LT6654BHS6-2.5#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT6654BHS6-2.5#TRMPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.1% TSOT23-6
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,1% TSOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LT6654BHS6-2.5#TRMPBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
1,5ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
2ppmrms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Input
3V – 36V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning
600µA
Referencetype
serien
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Udgangstype
Fast
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Output (min./fast)
2,5V
Pakke/hus
SOT-23-6 tynd, TSOT-23-6
Strøm - Output
10 mA
Leverandørs enhedspakning
TSOT-23-6
Tolerance
±0,1%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
20ppm/°C