LT6654AIS6-1.25#TRMPBF
DigiKeys varenummer
LT6654AIS6-1.25#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
LT6654AIS6-1.25#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
LT6654AIS6-1.25#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT6654AIS6-1.25#TRMPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,05% TSOT-23-6
EDA/CAD-modeller
LT6654AIS6-1.25#TRMPBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
0,8ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
2ppmrms
Spænding - Input
2,4V – 36V
Strøm - Forsyning
600µA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
1,25V
Strøm - Output
10 mA
Tolerance
±0,05%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
10ppm/°C