LT6200CS6#TRMPBF
DigiKeys varenummer
505-LT6200CS6#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-LT6200CS6#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
505-LT6200CS6#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT6200CS6#TRMPBF
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TSOT23-6
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard (generel anvendelse) Forstærkere 1 Kredsløb Rail-to-rail TSOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LT6200CS6#TRMPBF Modeller
Kategori
Spænding - Input-offset
2.5 mV
Mfr
Strøm - Forsyning
20mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output / kanal
90 mA
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (min.)
2.5 V
Forstærkertype
Spænding - Område (maks.)
12.6 V
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Udgangstype
Rail-to-rail
Monteringstype
Overflademontering
Ændringshastighed
50V/µs
Pakke/hus
SOT-23-6 tynd, TSOT-23-6
Gain-båndbredde, produkt
165 MHz