LT3650EDD-8.2#PBF
DigiKeys varenummer
LT3650EDD-8.2#PBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
LT3650EDD-8.2#PBF
Beskrivelse
IC BATT CHG LI-ION 2CELL 12DFN
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Oplader IC Litium-ion/-polymer 12-DFN (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LT3650EDD-8.2#PBF Modeller
Kategori
LadeStrøm - Maks.
2A
Producenter
Analog Devices Inc.
Batteripakke spænding
8,2V
Emballage
Rør
Spænding - Forsyning (maks.)
32V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)