LT1963AES8-1.5#TR er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Analog Devices Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære 1 Output 1,5A 8-SO
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1963AES8-1.5#TR
DigiKeys varenummer
LT1963AES8-1.5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
LT1963AES8-1.5#TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.5A 8-SO
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
LT1963AES8-1.5#TR Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)