LT1634BCMS8-1.25#PBF
DigiKeys varenummer
LT1634BCMS8-1.25#PBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
LT1634BCMS8-1.25#PBF
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 0.05% 8MSOP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Shunt Spændingsreference IC ±0,05% 8-MSOP
EDA/CAD-modeller
LT1634BCMS8-1.25#PBF Modeller
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 0,1Hz til 10Hz
10µVp-p
Emballage
Rør
Strøm - Katode
7 µA
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Referencetype
Shunt
Udgangstype
Fast
Pakke/hus
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Spænding - Output (min./fast)
1,25V
Leverandørs enhedspakning
8-MSOP
Strøm - Output
100 mA
Grundlæggende varenummer
Tolerance
±0,05%