LT1461CIS8-3.3#PBF
DigiKeys varenummer
LT1461CIS8-3.3#PBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
LT1461CIS8-3.3#PBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,08% 8-SO
EDA/CAD-modeller
LT1461CIS8-3.3#PBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
8ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
9,6ppmrms
Emballage
Rør
Spænding - Input
3,8V – 20V
Strøm - Forsyning
70µA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
3,3V
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Strøm - Output
100 mA
Leverandørs enhedspakning
8-SO
Tolerance
±0,08%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
12ppm/°C