LT1460KCS3-3.3#TRMPBF
DigiKeys varenummer
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
LT1460KCS3-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT1460KCS3-3.3#TRMPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,5% SOT-23-3
EDA/CAD-modeller
LT1460KCS3-3.3#TRMPBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
4ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
4ppmrms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Input
4,2V – 20V
Strøm - Forsyning
220µA
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
3,3V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Strøm - Output
40 mA
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Tolerance
±0,5%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
50ppm/°C