LT1460HCS3-3.3#TRPBF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Texas Instruments
På lager: 38.134
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 0
Datablad
På lager: 651
serien Spændingsreference IC ±0,2% SOT-23-3
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Introducing Power by Linear
LT1460HCS3-3.3#TRPBF
DigiKeys varenummer
505-LT1460HCS3-3.3#TRPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
505-LT1460HCS3-3.3#TRPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
505-LT1460HCS3-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LT1460HCS3-3.3#TRPBF
Beskrivelse
IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
LT1460HCS3-3.3#TRPBF Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
4ppmp-p
Producenter
Analog Devices Inc.
Støj - 10Hz til 10kHz
4ppmrms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Input
4,2V – 20V
Strøm - Forsyning
220µA
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)
Spænding - Output (min./fast)
3,3V
Pakke/hus
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Strøm - Output
40 mA
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-3
Tolerance
±0,2%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
20ppm/°C