ADP1614ACPZ-1.3-R7
DigiKeys varenummer
ADP1614ACPZ-1.3-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADP1614ACPZ-1.3-R7CT-ND - Afskåret tape (CT)
ADP1614ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADP1614ACPZ-1.3-R7
Beskrivelse
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boost Koblingsregulator IC Positiv Justerbar 2,5V 1 Output 4A (kontakt) 10-VFDFN eksponeret overflade, CSP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADP1614ACPZ-1.3-R7 Modeller
Kategori
Spænding - Output (min./fast)
Mfr
Spænding - Output (maks.)
20V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output
Varestatus
Aktiv
Frekvens - Switching
1,3MHz
Funktion
Optransformering
Synkron ensretter
No
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
10-LFCSP-WD (3x3)
Spænding - Input (min.)
2,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input (maks.)
5,5V