ADM7154RD-1.8EVALZ
DigiKeys varenummer
ADM7154RD-1.8EVALZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
ADM7154RD-1.8EVALZ
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR ADM7154
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
ADM7154 1 - enkelt Kanaler pr. IC Positiv fastsat Lineær spændingsregulator-evalueringskort
Kategori
Strøm - Output
600mA
Producenter
Analog Devices Inc.
Spænding - Input
2,3V – 5,5V
Emballage
Boks
Regulatortype
Positiv fastsat
Varestatus
Aktiv
Indhold
Kort
Kanaler pr. IC
1 - enkelt
Udnyttet IC/del
ADM7154
Spænding - Output
1,8V