ADG901BCPZ-500RL7
DigiKeys varenummer
505-ADG901BCPZ-500RL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG901BCPZ-500RL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG901BCPZ-500RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG901BCPZ-500RL7
Beskrivelse
IC RF SWITCH SPST 2.5GHZ 8LFCSP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-switchkredse IC Universal SPST 2.5 GHz 50Ohm 8-LFCSP (3x3)
EDA/CAD-modeller
ADG901BCPZ-500RL7 Modeller
Kategori
Testfrekvens
1GHz
Producenter
Analog Devices Inc.
P1dB
17dBm
Digi-Reel®
IIP3
36dBm
Varestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
Universal
Spænding - Forsyning
1,65V – 2,75V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kredsløb
SPST
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
0Hz – 2,5GHz