ADG839YKSZ-500RL7
DigiKeys varenummer
505-ADG839YKSZ-500RL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG839YKSZ-500RL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG839YKSZ-500RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG839YKSZ-500RL7
Beskrivelse
IC SWITCH SPDTX1 500MOHM SC70-6
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 2:1 500mOhm SC-70-6
EDA/CAD-modeller
ADG839YKSZ-500RL7 Modeller
Kategori
-3db båndbredde
25MHz
Producenter
Analog Devices Inc.
Ladningsinjektion
70pC
Digi-Reel®
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
74pF
Varestatus
Aktiv
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
200pA (Typ)
Switch-kredsløb
SPDT
Krydstale
-57dB @ 100kHz
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
2:1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Modstand i on-tilstand (maks.)
500mOhm
Pakke/hus
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
40mOhm
Leverandørs enhedspakning
SC-70-6
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
1,65V – 3,6V