ADG1606BCPZ-REEL7
DigiKeys varenummer
505-ADG1606BCPZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG1606BCPZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG1606BCPZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1606BCPZ-REEL7
Beskrivelse
IC MUX 16:1 5OHM 32LFCSP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 16:1 5Ohm 32-LFCSP-VQ (5x5)
EDA/CAD-modeller
ADG1606BCPZ-REEL7 Modeller
Kategori
-3db båndbredde
22MHz
Producenter
Analog Devices Inc.
Ladningsinjektion
33pC
Digi-Reel®
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
18pF, 240pF
Varestatus
Aktiv
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
150pA
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
16:1
Krydstale
-62dB @ 1MHz
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
5Ohm
Monteringstype
Overflademontering
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
200mOhm
Pakke/hus
32-VFQFN eksponeret overflade, CSP
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
3,3V – 16V
Leverandørs enhedspakning
32-LFCSP-VQ (5x5)
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±3,3V – 8V