ADG1604BCPZ-REEL7
DigiKeys varenummer
505-ADG1604BCPZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
505-ADG1604BCPZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
505-ADG1604BCPZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1604BCPZ-REEL7
Beskrivelse
IC SWITCH SP4TX1 1.1OHM 16LFCSP
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 4:1 1,1Ohm 16-LFCSP-VQ (4x4)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADG1604BCPZ-REEL7 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
95ns, 173ns
Producenter
Analog Devices Inc.
-3db båndbredde
19MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Ladningsinjektion
125pC
Varestatus
Aktiv
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
60pF, 270pF
Switch-kredsløb
SP4T
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
200pA
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
4:1
Krydstale
-70dB @ 1MHz
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
1,1Ohm
Monteringstype
Overflademontering
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
30mOhm
Pakke/hus
16-VQFN eksponeret overflade, CSP
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
3,3V – 16V
Leverandørs enhedspakning
16-LFCSP-VQ (4x4)
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±3,3V – 8V