ADG1409YRUZ-REEL7
DigiKeys varenummer
ADG1409YRUZ-REEL7TR-ND - Tape & Reel (TR)
ADG1409YRUZ-REEL7CT-ND - Afskåret tape (CT)
ADG1409YRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1409YRUZ-REEL7
Beskrivelse
IC SWITCH SP4TX2 4.7OHM 16TSSOP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Kredsløbs IC-switch 4:1 4,7Ohm 16-TSSOP
EDA/CAD-modeller
ADG1409YRUZ-REEL7 Modeller
Kategori
Switch-ttid (Ton, Toff) (maks.)
120ns, 120ns
-3db båndbredde
115MHz
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
14pF, 40pF
Switch-kredsløb
SP4T
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
4:1
Krydstale
-70dB @ 1MHz
Antal kredsløb
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
4,7Ohm
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
200mOhm
Pakke/hus
16-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
5V – 16,5V
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±4,5V – 16,5V