ADG1408YRUZ-REEL
DigiKeys varenummer
ADG1408YRUZ-REELTR-ND - Tape & Reel (TR)
ADG1408YRUZ-REELCT-ND - Afskåret tape (CT)
ADG1408YRUZ-REELDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ADG1408YRUZ-REEL
Beskrivelse
IC MUX 8:1 4.7OHM 16TSSOP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 Kredsløbs IC-switch 8:1 4,7Ohm 16-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ADG1408YRUZ-REEL Modeller
Kategori
-3db båndbredde
60MHz
Producenter
Analog Devices Inc.
Ladningsinjektion
-50pC
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kanalkapacitans (CS(off), CD(off))
14pF, 80pF
Varestatus
Aktiv
Strøm - Lækage (IS(off)) (maks.)
200pA
Multiplekser/demultiplekser-kredsløb
8:1
Krydstale
-70dB @ 1MHz
Antal kredsløb
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Modstand i on-tilstand (maks.)
4,7Ohm
Monteringstype
Overflademontering
kanal-til-kanal matching (ΔRon)
200mOhm
Pakke/hus
16-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Spænding - Forsyning, Enkelt (V+)
5V – 16,5V
Leverandørs enhedspakning
16-TSSOP
Spænding - Forsyning, Dobbelt (V±)
±4,5V – 16,5V